Yasal Uyarı

ANADOLU ISUZU web sitesine hoşgeldiniz. ANADOLU ISUZU web sitesini ziyaret eden her kullanıcı Kullanım Şartları'nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır:

    Telif Hakları : www.isuzu.com.tr' nin tüm içeriği; logo, metin, grafik, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ANADOLU ISUZU)' ye ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır.

Yukarıda sayılan unsurların ANADOLU ISUZU' nun yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.

Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için malzeme indirebilir, ANADOLU ISUZU tarafından siteden indirilmesine izin verilen Duvar Kağıdı (Wallpaper), Ekran Koruyucu (Screen Saver), Tanıtım Filmi ve Broşür'leri kendi kişisel kullanımları için yükleyebilirler.
Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır.
Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, kredi oranı, yetkili satıcı bilgisi, resim, açıklama ve haber sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, web sitesindeki bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ANADOLU ISUZU Yetkili Satıcılar'ından veya ANADOLU ISUZU'dan temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu bilgilere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından ANADOLU ISUZU 'nun herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

ANADOLU ISUZU Web Sitesi'nde, Yetkili Satıcıları ve Servisleri, araçların standart ve opsiyonel özellikleri ve Yetkili Satıcı Tavsiye Edilen Satış Fiyatları ile ilgili bilgiler son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgilerdir. Araçlar ve Yetkili Satıcıları ile ilgili nihaî bilgi temini için ANADOLU ISUZU ve/veya ANADOLU ISUZU Yetkili Satıcıları ile temasa geçilmesini önemle rica ederiz. Bu çerçevede ANADOLU ISUZU, Web Sitesi'nde yer alan bilgilerin (aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe) bir satış teklifi olmadığını ve ANADOLU ISUZU adına bir taahhüt teşkil etmediği beyan eder. ANADOLU ISUZU, önceden haber vermeksizin aracın tavsiye ettiği fiyat, tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir.

ANADOLU ISUZU, kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini, Kullanıcı'lara sağlanan herhangi bir hizmeti dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Web Sitesi'nin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

Gizlilik İlkesi: ANADOLU ISUZU web sitesini ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait bazı bilgiler toplanıp kaydedilmektedir.Bu bilgiler içinde, ziyaretinizin zamanı ve süresi, sitemizde izlediğiniz sayfalar ve sitemize gelmeden hemen önce ziyaret ettiğiniz sitenin bilgileri, internet servis sağlayıcınızın ismi bulunmaktadır. Bu bilgiler sadece, site aktivitesini ölçmek ve sitemizi geliştirecek fikirler üretebilmek, müşteri ilişkilerimizi geliştirebilmek amacıyla kullanılmaktadır.

Sitemizde ayrıca, Üyelik, İstek ve Öneri Formu, Broşür İstek Formu ve benzeri formlarla, kendinize ve ilgi alanlarınıza dair -isminiz, telefon numaralarınız, posta ve e-posta adresiniz gibi- bilgileri bizlere sağlamanıza fırsat tanıyacak bölümler mevcuttur. Bizimle herhangi bir kişisel bilginizi paylaşmayı seçtiğiniz takdirde, biz bu bilgileri kaydedebilir, müşteri ilişkilerimizi geliştirmek, pazar araştırması veya diğer pazarlama faaliyetleri için kullanabiliriz. Web sitesindeki formları doldurarak iletmiş olduğunuz bilgiler ANADOLU ISUZU tarafından, tanıtım ve pazarlama aktivitelerinde kullanılacak ve bu amaç dışında hiçbir şekilde başka parti ve kuruluşlara sağlanmayacaktır.

E-bülten ve SMS alma izni
: Sitemizde bu formları doldururken Isuzu Bülten aboneliği ve kampanyalardan SMS ile haberdar edilmek üzere için izniniz alınmaktadır. Bu izni verdiğiniz takdirde, belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize ya da cep telefonunuza ürünlerimiz, kampanyalarımız, yeniliklerimiz ve online etkinliklerimiz konusunda e-posta veya SMS ile bilgi gönderilebilir. Eğer e-posta veya SMS ile bilgilendirilmek istemiyorsanız, formları doldururken bu izni vermeyebilirsiniz.

Üyelik Formu'nun doldurulmuş olması, Kullanıcı'ya herhangi bir hak vermez ya da Kullanıcı'ya herhangi bir uygulama ile ilgili kazanılmış hak iddiasında bulunma imkanı vermez. Üyelik Formu'na eksik, yanlış ya da geçerli olmayan bilgiler girilmesi halinde, ANADOLU ISUZU ve/veya Yetkili Satıcılarının kendi takdirlerinde olmak üzere düzenleyebilecekleri pazarlama ve tanıtım programları sonucu sağlanabilecek imkanlar ile ilgili hak talebinde bulunulamaz.

Üyelik formunda kişisel bilgilerinizin yer aldığı bölümlere sadece şifre ile girişe olanak tanınmıştır. Söz konusu şifrenin gizli tutulması ve bu şifre vasıtasıyla ulaşılan güncelleme alanlarında, gerekli ayarlamaların yapılması Kullanıcı'nın sorumluluğundadır.
Anadolu Isuzu Web Sitesi'nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini sistemlerinden silme hakkını saklı tutar.
Web Sitesi'nin virüs, trojan ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihaî güvenliğin sağlanması için Kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede Kullanıcı, Web Sitesi'ne girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

Resmî makamlardan Kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmî soruşturma talebi gelmesi ve/veya Kullanıcı'nın ANADOLU ISUZU sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, ANADOLU ISUZU , Kullanıcı'nın kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercîlere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Kullanıcı'lar ile ANADOLU ISUZU arasında ortaya çıkabilecek ihtilâflarda, ANADOLU ISUZU elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür ihtilâfların çözümünde İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilâf Türkiye Cumhuriyeti Kanunlar'na göre çözülecektir.

ANADOLU ISUZU Web Sitesi, Kullanım Şartnamesi'nin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm Kullanıcı'lar bakımından hüküm ifâde edecektir. Kullanıcı, ANADOLU ISUZU Web Sitesi'ne girmekle yukarıda belirtilen şartları kabul etmiştir.
 

NPR 3D
Modeller / KAMYON / NPR 3D

Üçüncü dingiliyle yüke, gücüyle yollara meydan okuyan NPR 3D, 12.500 kg’lik azami yüklü ağırlığı, 190 HP gücündeki motoru ve Common Rail özelliğiyle daha fazla yük taşıma kapasitesi, daha  iyi çekiş gücü, daha az yakıt sarfiyatı, daha az gürültü ve daha fazla dayanıklılık sağlıyor.

Yüke göre otomatik fren ayarlama sistemi (LSV), çift devreli tam havalı fren sistemi, otomatik fren balata ayarı ve ABS - ASR  ve sunulan üstün güvenlik donanımıyla beraber, yakıt ekonomisi, aracın kupasının kullanışlı oluşu ve şehir içi yük kullanımındaki avantajlarıyla NPR 3D sınırları fazlasıyla  zorluyor.

Paylaş:
Teknik Özellikler
Detaylı teknik özellikleri görüntülemek için ilgilendiğiniz konunun başlığına tıklayınız.
Ölçüler(mm)
Dingil Mesafesi
3385+982
Azami Uzunluk
6984
Azami Genişlik
2122
Azami Yükseklik
2275
Ön İz Genişliği
1746
Arka İz Genişliği
1650
Ön Uzunluk
1128
Arka Uzunluk
1489
Şasi Genişliği
850
Şasi Yerden Yükseklik
max 890
Faydalı Şasi Uzunluğu
5100
Ağırlık(kg)
Azami Yüklü Ağırlık
12500
Boş Ağırlık
3540
Taşıma Kapasitesi (İstiap Haddi)
8960
Ön Aks Kapasitesi
3400
Arka Aks Kapasitesi
6400+3400
Motor
Model
4HK1E4C
Tip
Commonrail Turbo Diesel Intercooler
Silindir Adedi
4
Motor Hacmi (cc)
5193
Maksimum Net Güç (Hp/dd)
140KW (190HP) /2,600rpm
Maksimum Net Tork (Nm/dd)
513Nm/1,600-2600rpm
Debriyaj
Debriyaj
Hidrolik kumandalı
Şanzıman
Model
Manuel MZZ6F
Vites Sayısı, Tipi
6 ileri, 1 geri
Arka Dingil Tahvil Oranı
5,125
Performans
Maksimum Hız (km/s)
92
Tırmanma Yeteneği (%)
33,7
Minimum Dönme Yarıçapı (mm)
7835
Süspansiyon
Ön Süspansiyon
Yarı eliptik çelik alaşım yaprak yay, çift etkili hidrolik, teleskopik amortisör
Arka Süspansiyon
ikinci aksta yarı eliptik çelik alaşım yaprak yay, çift etkili hidrolik teleskobik amortisör. üçüncü aksta yarı eliptik çelik alaşım yaprak yay
Fren Sistemi
Ön
Disk
Arka
Disk
Fren Sistemi
Tam Havalı, Otomatik fren balata ayarı ABS, ASR ve LSV
Yardımcı Fren
Vakum takviyeli motor egzost freni
Park fren sistemi
Arka tekerleklerden etkili imdat yaylı
Direksiyon
Direksiyon
Hidrolik, telescobik, enerji yutucu, 410mm çap
Elektrik Sistemi
Nominal Gerilim
24V
Akümülatör
2x12V - 90Ah
Alternatör
24Vx80A
Marş Motoru
24Vx4,5kW
Yakıt Deposu
Yakıt Deposu (lt)
140
Lastikler
Ön
215/75R17,5 Jant: 17,5x6,0-127
Arka
215/75R17,5 Jant: 17,5x6,0-127
*: 2014 Model Yılı araçlarda, S: Standart Ekipman, O : Opsiyonel Uygulama AIOS A.Ş. önceden haber vermeksizin ürünlerin teknik özelliklerini ve donanımını değiştirme hakkını saklı tutar. Daha detaylı bilgi için Isuzu Şampiyonluk Hattı: 0 800 261 26 51-52
Paylaş:
Donanım Özellikleri
Detaylı teknik özellikleri görüntülemek için ilgilendiğiniz konunun başlığına tıklayınız.
Genel Donanım
EGR
S
AM/FM CD Çalarlı Radyo
S
Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit
S
Immobilizer
S
Elektrik Kumandalı Camlar
S
Tavan Rafı
S
Tilt ve Teleskopik Direksiyon
S
Hidrolik Direksiyon
S
Yer Konsolu
S
Ayarlanabilir Sürücü Koltuğu
S
Çekmece Tipi Bardak Tutacağı
S
Koltuk Arkası Tepsisi
S
Emniyet Kemerleri
3 Adet
Küllük
S
Çakmak
S
Güneş Siperliği
S
Tutamaklar
S
Torpido Gözü
1 Adet Ön Göğüste
Kapı Cepleri
S
Direksiyon Kilidi
S
Kademeli Açılan Kapılar
S
Lamine Ön Cam
S
Ön Silecek ve Yıkayıcılar
S
Devir Saati
S
Çeki Kancası (Ön)
S
Kilitlenebilir Yakıt Depo Kapağı
S
Hava Filtresi
Kuru Tip
Elektrik Kumandalı Far Seviye Ayarı
S
Sis Farı
S
ABS
S
*: 2014 Model Yılı araçlarda, S: Standart Ekipman, O : Opsiyonel Uygulama AIOS A.Ş. önceden haber vermeksizin ürünlerin teknik özelliklerini ve donanımını değiştirme hakkını saklı tutar. Daha detaylı bilgi için Isuzu Şampiyonluk Hattı: 0 800 261 26 51-52
Paylaş:
Teknik Çizimler
Paylaş:
Renk Alternatifleri
Paylaş:
Fiyat Listesi

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatları
Tavsiye Edilen Bayi Satış
Fiyatı (TL)

(KDV Hariç)
KDV
(%18)
Tavsiye Edilen Bayi Satış
Fiyatı (TL)

(KDV Dahil)
NPR
75.600
13.608
89.208
NPR LONG
76.200
13.716
89.916
NPR 10
81.200
14.616
95.816
NPR10 LONG
81.700
14.706
96.406
NPR 3D
90.750
16.335
107.085
NLR (2012 MODEL YILI)
55.100
9.918
65.018
NLR LONG (2012 MODEL YILI)
55.700
10.026
65.726
NNR (2012 MODEL YILI)
62.100
11.178
73.278
NNR LONG (2012 MODEL YILI)
62.700
11.286
73.986
Paylaş: