2016-12-20 00:00:00

Performans ve Dayanıklılıklarıyla D-Max'ler Offroad'ların Yıldızı Oldular

2016-12-19 00:00:00

D-Max Buluşmaları Devam Ediyor

2016-12-01 00:00:00

İzmir Otoshow'un Yıldızları Altın ve Gümüş D-Max'ler Oldu

2016-12-20 00:00:00

Performans ve Dayanıklılıklarıyla D-Max'ler Offroad'ların Yıldızı Oldular

D-Max, 2016 yılında da pek çok offroad yarışında perfomansını kanıtladı. Zorlu doğa koşullarında ve farklı arazilerde gerçekleşen yarışlarda, D-Max yarış ekipleri önemli başarılara imza attı. Kars-Sarıkamış, Karabük-Ereğli, Düzce ve Kocaeli-Kartepe’de gerçekleşen etkinliklerde, D-Max’ler tüm zorlu koşullarda test edildi.

D-Max 4x4 Limited ve D-Max 4x4 V-Cross’ların da yer aldığ farklı D-Max modelleri, 2016 yılı içinde, offroad yarışlarında teknolojik üstünlüklerini, dayanıklılıklarını ve performanslarını, zorlu doğa, hava ve arazi koşullarında test ettiler. Ocak ile nisan ayları arasında gerçekleştirilen dört offroad yarışında, D-Max ile yarışan ekipler, parkurları başarılı bir şekilde tamamladı ve ön sıralarda yer aldı. 

SARIKAMIŞ’IN ZORLU KIŞINDA

Yılın ilk offroad yarışı, Kars’ın Sarıkamış ilçesinde düzenlenen Sarıkamış Kış Oyunları etkinlikleri bünyesinde gerçekleşti. Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden biri olan Sarıkamış’ta düzenlenen oyunlar, renkli ve heyecanlı görüntülere sahne oldu. Çeşitli oyun ve gösterilerin yanında offroad yarışları büyük ilgi gördü. Kristal karı ve sarı çam ormanlarıyla ünlü Sarıkamış Kayak Merkezi’nin birinci etap pistler bölgesinde yapılan offroad yarışları, zorlu bir mücadeleye sahne oldu. D-Max, bu zorlu kış koşullarında ve arazi şartlarında üstün performansıyla, dikkatleri üzerine çekti. 

KARABÜK’TE ÜSTÜN PERFORMANSI

D-Max ekipleri Mart ayında TOSFED tarafından Karabük’te düzenlenen KARDOFF offroad yarışlarında da yer aldı. D-Max Karadeniz Ereğli Bayi Özerler tarafından temsil edilen D-Max ekibi, KARDOFF’ta başarılı bir performans ortaya koydu. Kadir Küçükaydın ve Arda Aslan’ın yarıştığı D-Max, tüm zorlu koşullara rağmen yarışı başarıyla tamamladı. 

TRANSANATOLIA’NIN YILDIZI KARTEPE’DEYDİ

Nisan ayında düzenlenen, 60 offroad aracı ve 160 katılımcıyla gerçekleşen Kartepe Offroad, büyük ilgi gördü. Anadolu Isuzu Yetkili Satış Bayii Çimenler Otomotiv’in, Kırk Bir Off Road Kulübü’nün desteğiyle düzenlediği organizasyon, Kocaeli-Kartepe’de büyük bir şovla gerçekleşti. Kartepe’deki organizasyonda, Anadolu Isuzu’nun Transanatolia’da yarışan ve iki kupayla dönen D-Max Offroad yarış aracı, D-Max 4x4 Limited ve D-Max V-Cross modelleri de yer aldı.

Sabah kahvaltısının ardından konvoy olarak Kartepe’ye hareket eden offroad tutkunları, karlı zeminin keyfini çıkararak hünerlerini sergilediler. Zorlu parkurda, bütün engelleri  aracın yüksek performansıyla başarılı bir şekilde atlatan, gerek asfalt, gerek offroad kabiliyetine her zaman güvenilen D-Max’ler, günün yine parlayan yıldızıydı.

Yine Nisan ayında TOSFED tarafından Düzce’de gerçekleştirilen DOSOFF offroad yarışlarında ise D-Max Karadeniz Ereğli Bayi Özerler katılım gösterdi. Bu yarışlarda da, dağlık arazide, D-Max, performans ve dayanıklılığıyla öne çıktı.

Isuzu D-Max E-Bültenine Kayıt Olun