NPR 10 LONG

Isuzu'nun şehiriçi ve yakın şehirlerarası taşımacılık yapanlara büyük hizmeti NPR 10 LONG, geniş kullanım alanı, dinamikliği ve esnekliğiyle yılların deneyimli şöförlerinden ve müşterilerinden takdir almaya devam etmektedir. SATIŞ NOKTALARI
Yolcu Kapasitesi 3
Azami Yüklü Ağırlık 9.800 KG
Motor Hacmi 5.193 CC
Maksimum Tork (Nm/rpm) 1,600rpm

NPR 10 LONG, tam havalı fren sistemi, düşük işletme giderleri avantajı ile kamu ve özel sektörün en çok tercih edileni. Daha az bakım ihtiyacı ve daha düşük yakıt tüketimine karşılık daha fazla taşıma kapasitesi ve daha fazla havale yük alanı ile müşterisine sürekli kazandırıyor.

Teknik Çizim
Performans
Tırmanma Yeteneği (%) 37
Dönüş Yarıçapı (mm) 7635
Süspansiyon
Ön Süspansiyon Yaprak yaylı mekanik süspansiyon
Arka Süspansiyon Yaprak yaylı mekanik süspansiyon
Fren Sistemi
Ön / Arka Disk Fren
Fren Sistemi Tam Havalı, Çift devreli, Otomatik fren balata ayarı ABS, ASR, ESC, AEBS ve EBL (Yüke göre basınç ayarlayan fren sistemi)
Yardımcı Fren Egzoz Freni
Yardımcı Fren Park Fren Sistemi
Elektrik Sistemi
Akümülatör 2x12V - 90Ah
Alternatör 24V 80A (1.92kW)
Marş Motoru 24V - 4,0 Kw
Yolcu Kapasitesi
Yolcu Kapasitesi 2 yolcu + 1 sürücü
Lastikler
Ön / Arka 225/75R17,5
Yakıt Deposu (lt)
Yakıt Deposu 100
Add Blue Deposu (lt)
Yakıt Deposu 16,5
TS EN 1501 Çöp Kamyonu Alt Yapısı
TS EN 1501 Çöp Kamyonu Alt Yapısı O
Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.