Garanti

D-Max araçlarımızın garantisi 5 yıl veya 100.000 km. (hangisi önce dolar ise), D-Max harici kamyonet,kamyon ve otobüslerimizin garantisi 2 yıl sınırsız kilometredir. Garanti koşullarımız ve detaylar aracınız ile birlikte verilen garanti belgesinde yer almaktadır.

Anadolu Isuzu Ömrünü Tamamlamış Araç Teslim Noktaları
İndir

Uzatılmış Garanti ile Her Zaman Güvendesin

Otobüs ve Kamyon grubu araçlarımızın size özel avantajlı +1 yıl uzatılmış garanti paketleri Isuzu Yetkili servisleri ve Çağrı Merkezi’mizde sizleri bekliyor.

Araçlarda periyodik bakımın önemi

İnsan vücudu mükemmel bir şekilde tasarlanmış ve yaratılmıştır. İnsanın uzun ve sağlıklı bir ömür sürebilmesi ise dengeli beslenmesi ve düzenli olarak doktor kontrolünden geçerek, ileride ortaya çıkabilecek hastalıklara karşı önceden önlem alması ile mümkündür.

Aynı durum, en son teknoloji ile üretilen ve beğeninize sunulan Isuzu'lar için de geçerlidir.

Isuzu'nuzun yıllar boyu sorunsuz olarak size yol ve iş arkadaşlığı yapabilmesi ise sizin elinizde...

Bunun için üzerinize düşen görev, aracınızı Isuzu yetkili servislerine götürmeniz ve düzenli olarak periyodik bakımlarını yaptırmanızdır.

Isuzu yetkili servisleri hizmetinizde

Sürüş emniyeti ve maksimum çalışma tasarrufunu temin etmek için, periyodik bakım ve kontrollerin, aracınızla birlikte size teslim edilen tanıtma ve kullanma kılavuzunda belirtilen bakım programına göre Isuzu yetkili servislerinde yaptırılması önemle tavsiye edilir.

Yetkili servisinizin yaptığı bu bakım ve kontrol işlemi sırasında aracın kilometresine göre belirlenmiş olan yağ, filtre, hortum vb. parçalar değiştirilir ve/veya temizlenir. Böylece bu elemanların koruduğu motor, şanzıman, diferansiyel gibi aracınızın çok önemli parçaları da arızalara karşı korunmuş olur.

Bu arada araç, genel bir kontrolden geçtiği için de, o an için küçük ve önemsiz olan, ancak ileride büyüyerek pahalı onarımlara yol açabilecek arızalar daha ortaya çıkmadan giderilmiş olur.

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.