CITIPORT 18 CNG

Citiport 18 CNG, ferah iç hacmi ve koltuk yerleşimi ile yolcularına güvenli ve konforlu bir seyahat sunuyor. SATIŞ NOKTALARI
Uzunluk (m) 18m
Yolcu Kapasitesi 144 yolcuya kadar
CNG
Şanzıman Otomatik
Motor Hacmi (L) Cummins 8.9L
Maksimum Güç (kW/rpm) 235kW (320HP) / 2000 d/d
Maksimum Tork (Nm/rpm) 1357 Nm / 1300 d/d

Yoğun hatlarda daha yüksek yolcu kapasitelerine ihtiyaç duyan operatörler ve metrobüs işletmecileri için ideal bir çözüm sunan Citiport 18 CNG, ferah iç hacmi ve koltuk yerleşimi ile yolcularına güvenli ve konforlu bir seyahat sunuyor.- Doğalgazla çalışan çevreci CNG motoru sayesinde daha düşük işletme gideri ve daha düşük karbon ayak izi sağlıyor.Citiport ailesinin en büyük üyesi olan Citiport 18 CNG, sunduğu operasyonel maliyet avantajları sayesinde otobüs işletmecileri ve belediyeler için oldukça işlevsel bir üründür. Yüksek yolcu kapasitesi sayesinde, yoğun hatlarda taşımacılık hizmeti veren otobüs işletmeleri için ideal çözüm ortağı olacaktır.

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.