Kendo 13 CNG

Anadolu Isuzu'nun 13 metre yakın şehirler arası, Kendo 13 CNG ödüllü dış tasarımı ile sahaya çıkıyor. Çevreci motoru ile daha az karbon salımı ve işletmecilere yakıt tasarrufu sunuyor. SATIŞ NOKTALARI
Uzunluk (m) 13m
Bagaj Hacmi (m3) 7,6
Standart Yerleşim Düzeni 63+5+1
Yakıt Tipi CNG
Şanzıman Otomatik
Motor Hacmi (L) Cummins 8.9L
Maksimum Güç (kW/rpm) 235kW (320HP) / 2000 d/d
Maksimum Tork (Nm/rpm) 1357 Nm / 1300 d/d - 1400 d/d

Kendo 13 CNG, servis, okul ve kısa mesafeli şehirlerarası ulaşım aracı ve Anadolu Isuzu’nun kendi segmentindeki ilk otobüsüdür. Dijital, siyah konturlu, bölünmüş tasarımlı farlar ve dinamik sinyal lambaları olan yeni tasarım diline sahip ilk üyelerden biridir. Aerodinamik entegre CNG kapak, yeni gösterge paneli tasarımı bu yeni ifadeyi destekliyor. 63 koltuğa varan kapasitesiyle Kendo 13 CNG, yolcularına üst düzey konfor sunuyor.

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.