Isuzu, değer zincirinin uçtan uca entegre bir yaklaşımla yönetimine odaklıdır.
Isuzu’ya göre tedarik ağı yönetimi, pazarlama, bayi ağı geliştirme ve satış sonrası hizmetler değer zinciri yönetiminin temel taşları ve kurumsal performansı ivmeleyici adımlardır.İnsanları ihtiyaçları olan güvenilir araç ve hizmetlerle en üst güvenlik ve kalite standardında buluşturmaya odaklı olan Isuzu, gelişen teknolojilerin ve kalite sistemlerinin kullanımı suretiyle, değer üretme döngüsündeki başarısını uçtan uca sürdürmeyi ve müşteri memnuniyetini geliştirmeyi hedeflemektedir.Isuzu’nun 2024 yılı Değer Zinciri Performansından Satırbaşları

Tedarik ağı:
Toplam 618 tedarikçi
Yurt dışı tedarikçi sayısı:
121
Tedarikçilerle uzun vadeli işbirliği:
Tedarikçilerin %20’si ile 30 yılı aşkın işbirliği
Üretime yönelik tedarik edilen girdi sayısı:
58.000+
Yurt içi servis ağı:
58 ilde, 92 yetkili servis
Yurt dışı servis ağı:
45 ülkede, 132 yetkili servis

Tedarikçileri objektif olarak değerlendiren bir yaklaşım
Isuzu, tedarikçilerini belirlerken çok sayıda kriteri göz önünde bulundurmakta, objektif ve yalın bir yaklaşım izlemektedir. Bu kriterler arasında ilk akla gelenler şunlardır:


  • Isuzu’nun politika ve stratejilerine genel olarak uyum sağlama
  • Çocuk işçi, zorla çalıştırma, ayrımcılık uygulamalarına izin vermemek
  • Bilgi gizliliğine uygun davranmak
  • Toplu sözleşme ve sendikalaşma hakkına saygılı olmak
  • Yasaların ve sektörün getirdiği standartlara uymak
  • Yasal çalışma ve çalıştırma saatlerine uymak
  • Etik kurallara saygılı olmak
  • Çevre ve İSG konularında yasal mevzuata uygun üretim yapmak
Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.