Isuzu İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi; tüm çalışanların ortak katılımına ve desteğine dayanmaktadır.

Isuzu İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim yapılanması, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı ile güvence altına alınmıştır.

Isuzu, insan sağlığı ve güvenliği konusunu temel bir öncelik olarak kabul etmiştir. Şirket, güvenli çalışma alanlarının sürdürülmesi ve çalışan farkındalığı ile sıfır iş kazasını sürekli ve değişmez bir hedef olarak benimsemiştir.

Sıfır kaza hedefi ile hareket eden Isuzu işletmesi, her geçen yıl kaza sıklık oranını (IFR-Injury Frequency Rate) azaltmaktadır. İş güvenliği ve sağlıklı çalışma hedeflerine odaklanılması sonucunda 2018 yılı kaza sıklık oranı 2015 yılına göre %85, 2016 yılına göre %45, 2017 yılına göre ise %30 azalma göstermiştir.

Isuzu’nun 2018 yılı kaza sıklık oranı değeri sektör ortalamasının altındadır. Sıfır iş kazası ve sıfır meslek hastalığı Şirket’in bu doğrultudaki en önemli hedefidir.

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.