Eskiyen Aracınızla Vedalaşmak Hiç Bu Kadar Karlı Olmadı

10.000 TL’ye varan hurda indirimi fırsatını kaçırmayın, yepyeni Isuzu aracınızla biran önce tanışın!

- 2003 model yılı veya daha eski araçların hurdaya çıkarılması veya ihraç edilmesi durumunda yeni alınacak aynı tip araçların ÖTV’sine yansıtılması şeklinde uygulanacaktır.

- Hurdaya çıkarılmasına karar verilen araçlar il özel idarelerine, büyükşehir belediyelerine ve MKEK Hurda İşletmesi Müdürlüğü’ne ait hurda müdürlüklerinden herhangi birine; 3.5 ton kamyonet veya Pick-Up olması durumunda ömrünü tamamlamış araç teslim yerlerine teslim edebilir.

- Ticari araçlarda, binek araçlardan farklı olarak ÖTV matrahına bakılmaksızın üst limit olan 10.000 TL’ye kadar ÖTV oranında teşvik verilecektir.

- Kullanıcılar araçlarını hurdaya çıkarmak için dilekçe ile herhangi bir tescil kuruluşuna başvurarak aracın hurdaya çıkarılmasında sakınca bulunmadığına dair yazı talep eder.

- Kuruluş eğer aksi bir durum yoksa kullanıcıya hurdaya çıkarılmasında herhangi bir sorun olmadığını gösteren bir yazı verir.

- Kullanıcı söz konusu yazı ve Araç Tescil Belgesi ile birlikte aracını belirlenen noktalara teslim eder.

- Hurdaya çıkan araç karşılığında, teslim noktası “Taşıt Teslim Tutanağı” hazırlar ve sistemden onaylayarak kullanıcıya 3 kopya olarak teslim eder.

- Kullanıcı belirtilen belgeler ile tescil kuruluşuna başvurarak aracı hurdaya çıkartır.

- Hurdaya çıkarma işleminin bitmesinin ardından kullanıcı ÖTV mükellefine ibraz ederek, alacağı araç için tahakkuk edecek olan ÖTV’den hurda bedeli kadarının düşülmesini ister.

0 Km Isuzu'larda 0 Faiz Fırsatı

26.000 TL'ye 12 ay 0 faiz imkanı, 31 Mayıs'a kadar Isuzu Yetkili Bayileri'nde sizi bekliyor.

Isuzu kamyon, kamyonet ve Pick-Up modellerinde geçerli 26.000 TL'ye 12 ay 0 faiz imkanı, 31 Mayıs'a kadar Isuzu Yetkili Bayileri'nde sizi bekliyor.

Isuzu D-Max E-Bültenine Kayıt Olun