Kullanım Şartları

ANADOLU ISUZU web sitesine hoşgeldiniz. ANADOLU ISUZU web sitesini ziyaret eden her kullanıcı Kullanım Şartları'nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır:

Telif Hakları : www.isuzu.com.tr' nin tüm içeriği; logo, metin, grafik, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ANADOLU ISUZU)' ye ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır.

Yukarıda sayılan unsurların ANADOLU ISUZU' nun yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.

Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için malzeme indirebilir, ANADOLU ISUZU tarafından siteden indirilmesine izin verilen Duvar Kağıdı (Wallpaper), Ekran Koruyucu (Screen Saver), Tanıtım Filmi ve Broşür'leri kendi kişisel kullanımları için yükleyebilirler. Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır. Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, kredi oranı, yetkili satıcı bilgisi, resim, açıklama ve haber sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, web sitesindeki bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ANADOLU ISUZU Yetkili Satıcılar'ından veya ANADOLU ISUZU'dan temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu bilgilere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından ANADOLU ISUZU 'nun herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

ANADOLU ISUZU Web Sitesi'nde, Yetkili Satıcıları ve Servisleri, araçların standart ve opsiyonel özellikleri ve Yetkili Satıcı Tavsiye Edilen Satış Fiyatları ile ilgili bilgiler son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgilerdir. Araçlar ve Yetkili Satıcıları ile ilgili nihaî bilgi temini için ANADOLU ISUZU ve/veya ANADOLU ISUZU Yetkili Satıcıları ile temasa geçilmesini önemle rica ederiz. Bu çerçevede ANADOLU ISUZU, Web Sitesi'nde yer alan bilgilerin (aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe) bir satış teklifi olmadığını ve ANADOLU ISUZU adına bir taahhüt teşkil etmediği beyan eder. ANADOLU ISUZU, önceden haber vermeksizin aracın tavsiye ettiği fiyat, tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir.

ANADOLU ISUZU, kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini, Kullanıcı'lara sağlanan herhangi bir hizmeti dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Web Sitesi'nin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

Gizlilik İlkesi

ANADOLU ISUZU web sitesini ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait bazı bilgiler toplanıp kaydedilmektedir.Bu bilgiler içinde, ziyaretinizin zamanı ve süresi, sitemizde izlediğiniz sayfalar ve sitemize gelmeden hemen önce ziyaret ettiğiniz sitenin bilgileri, internet servis sağlayıcınızın ismi bulunmaktadır. Bu bilgiler sadece, site aktivitesini ölçmek ve sitemizi geliştirecek fikirler üretebilmek, müşteri ilişkilerimizi geliştirebilmek amacıyla kullanılmaktadır.

Sitemizde ayrıca, Üyelik, İstek ve Öneri Formu, Broşür İstek Formu ve benzeri formlarla, kendinize ve ilgi alanlarınıza dair -isminiz, telefon numaralarınız, posta ve e-posta adresiniz gibi- bilgileri bizlere sağlamanıza fırsat tanıyacak bölümler mevcuttur. Bizimle herhangi bir kişisel bilginizi paylaşmayı seçtiğiniz takdirde, biz bu bilgileri kaydedebilir, müşteri ilişkilerimizi geliştirmek, pazar araştırması veya diğer pazarlama faaliyetleri için kullanabiliriz. Web sitesindeki formları doldurarak iletmiş olduğunuz bilgiler ANADOLU ISUZU tarafından, tanıtım ve pazarlama aktivitelerinde kullanılacak ve bu amaç dışında hiçbir şekilde başka parti ve kuruluşlara sağlanmayacaktır.

E-bülten ve SMS alma izni: Sitemizde bu formları doldururken Isuzu Bülten aboneliği ve kampanyalardan SMS ile haberdar edilmek üzere için izniniz alınmaktadır. Bu izni verdiğiniz takdirde, belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize ya da cep telefonunuza ürünlerimiz, kampanyalarımız, yeniliklerimiz ve online etkinliklerimiz konusunda e-posta veya SMS ile bilgi gönderilebilir. Eğer e-posta veya SMS ile bilgilendirilmek istemiyorsanız, formları doldururken bu izni vermeyebilirsiniz.

Üyelik Formu'nun doldurulmuş olması, Kullanıcı'ya herhangi bir hak vermez ya da Kullanıcı'ya herhangi bir uygulama ile ilgili kazanılmış hak iddiasında bulunma imkanı vermez. Üyelik Formu'na eksik, yanlış ya da geçerli olmayan bilgiler girilmesi halinde, ANADOLU ISUZU ve/veya Yetkili Satıcılarının kendi takdirlerinde olmak üzere düzenleyebilecekleri pazarlama ve tanıtım programları sonucu sağlanabilecek imkanlar ile ilgili hak talebinde bulunulamaz.

Üyelik formunda kişisel bilgilerinizin yer aldığı bölümlere sadece şifre ile girişe olanak tanınmıştır. Söz konusu şifrenin gizli tutulması ve bu şifre vasıtasıyla ulaşılan güncelleme alanlarında, gerekli ayarlamaların yapılması Kullanıcı'nın sorumluluğundadır. Anadolu Isuzu Web Sitesi'nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini sistemlerinden silme hakkını saklı tutar. Web Sitesi'nin virüs, trojan ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihaî güvenliğin sağlanması için Kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede Kullanıcı, Web Sitesi'ne girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

Resmî makamlardan Kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmî soruşturma talebi gelmesi ve/veya Kullanıcı'nın ANADOLU ISUZU sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, ANADOLU ISUZU , Kullanıcı'nın kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercîlere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Kullanıcı'lar ile ANADOLU ISUZU arasında ortaya çıkabilecek ihtilâflarda, ANADOLU ISUZU elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür ihtilâfların çözümünde İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilâf Türkiye Cumhuriyeti Kanunlar'na göre çözülecektir.

ANADOLU ISUZU Web Sitesi, Kullanım Şartnamesi'nin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm Kullanıcı'lar bakımından hüküm ifâde edecektir. Kullanıcı, ANADOLU ISUZU Web Sitesi'ne girmekle yukarıda belirtilen şartları kabul etmiştir.