Isuzu Garantisi ile Yeni Okul Yönetmeliğine Uygun Araçlarımız Hazır

İç – dış güvenlik kameraları ile izleme ve kayıt

Ağırlık sensörlü koltuklar

3 noktalı emniyet kemeriyle tam güvenlik

Araç takip sistemi ile anlık izleme

Şeffaf camlar sayesinde aracın içini dIşarIdan görme

Kapı güvenlik sistemi ile olası tehlikeleri engelleme

İç – Dış Güvenlik Kameraları

5 Adet araç içinde, 2 adet araç dışında yer alan güvenlik kameraları; öğrencilerin servis aracına biniş-inişlerinde ve tüm koltukları gören lokasyonları ile yolculuk esnasında öğrencilerin güvenliklerini arttırıyor. 360 derece görüş sağlayan dış kamerelar, aynı zamanda şoförün de trafikte daha güvenli sürüş içerisinde olmasını sağlıyor. Araç içi ve dışına ait görüntü kayıtlarına en az 30 gün boyunca ulaşma imkanı sunuluyor.

Sensörlü Koltuklar

Koltuklardaki ağırlık sensörleri en az 9 kg’lık ağırlık algıladığında, şoför önündeki koltuk dizilim ekranında hangi koltukların dolu olduğunu gösterir. Kontak kapatıldığında hala ağırlık algılanıyorsa akü bitene kadar önce kesikli sesli uyarı, ardından dörtlü flaşörlerin yanması ve son olarak şoförün aracı terk etmesi durumunda, araç dışına korna sesi ile uyarı verilmesi sağlanıyor.

3 Noktalı, Ayarlanabilir Emniyet Kemeri

Yüksekliği ayarlanabilir 3 noktalı emniyet kemeri ile, trafikte birinci koşul olan emniyet kemeri güvenliği sağlanmış oluyor. Üstelik, koltuklarda bulunan algılama sistemi ile emniyet kemeri takılı olmayan koltukların hangileri olduğu şoför önündeki ekrandan kolayca tespit ediliyor. Emniyet kemerleri çocukların boylarına uygun şekilde ayarlanabilir ve boyun kısmında kılıf bulundurmaktadır.

Araç Takip Sistemi

Takip sistemi ile anlık olarak servis aracının nerede olduğu takip edilirken, 30 gün boyunca hangi rotaları izlediği de kayıt altına alınıyor.

Şeffaf camlar

Araç içini gösteren şeffaf camlarla öğrencilerin farkedilebilir olması arttırılıyor.

Kapı güvenlik sistemi

Araç kapanma anında bir cisim algılanması durumunda kapı otomatik olarak açılarak, sıkışma gibi durumlarda tehlike ortadan kaldırılmış oluyor.

Görüntülü Görüşme İçin Tıklayın!